Graviravimas lazeriu tai lazerinės technikos pagalba tikslus užrašo ar paveikslo perkėlimas ant daikto paviršiaus. Šiuo būdu perkelti galima net pačius smulkiausius užrašus ir raštus, kurių jokia kita technologija išgauti neįmanoma. Lazerinio pjovimo ar graviravimo procese lazerio spindulys išdegina daikto paviršių, todėl vaizdas perkeliamas ne tik itin tiksliai, bet tampa tikrai ilgaamžis. Lazeriu mes išpjauname: fanerą, akrilą, odą, popierių, tekstilę, gumą, organinį stiklą ir kitus plastikus.

Mūsų teikiamos paslaugos

Graviravimo paslaugos

Graviruojame nuo įvairių storių popieriaus iki metalo, stiklo, įvairaus plastiko ir organinio stiklo.

Pjovimo paslaugos

Pjauname įvairų plastiką ir medienos fanierą. Galime pagal individualiai pateiktą užsakymą  ir jo maketą supjauti tam tikras detales ar gaminius.

Sporto apdovonojimai

Graviruojame medalius, statulėles, tai pat galime ir kuriame kiekvienam sporto ar kitokiam renginiui individualiai medalius, statulėles iš medienos ar plastiko ar organinio stiklo.

Įmonėms

Gaminame įvairias informacines lenteles ant durų, lauko iškabas, pjauname ir kuriame lauko iškaboms įvairius užrašus ir plastiko, medienos ar neorganinio stiklo. Tai pat pjaustome įvairias formas. Tai pat graviruojame įvairias padėkas, užrašus ant tušinukių ir t.t